• ساعت : ۲۲:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان:
544 پروژه تامین برق شهری و روستایی گیلان در دهه مبارك فجر افتتاح خواهد شد
محمدتقی مهدیزاده از افتتاح 544 پروژه تامین برق شهری و روستایی گیلان در دهه مبارک فجر با اعتباری قریب به ۱۴۵۰ میلیارد ریال خبر داد. 

مهدیزاده گفت: با تلاش و پیگیری و همدلی مدیران ارشد ستادی ، اجرایی و کارکنان پر تلاش شرکت ، تعداد 544 پروژه تامین برق شهری و روستایی در خصوص احداث و اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی ، شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی و نصب ترانسفورماتور برق (برای تقویت ولتاژ شبکه )  و تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار جمعا با ارزشی قریب به ۱۴۵۰ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری خواهدرسيد. 
وی تاکید کرد: در راستای محرومیت زدایی و ارائه خدمات به مناطق محروم ، تلاش شد رضایتمندی مشترکین شهری و روستایی در اولویت تامین برق قرار گیرد و در این راستا  پروژه رفع ضعف برق روستایی در دهه فجر پیش رو مورد بهره برداری و استفاده مشترکین محترم قرار خواهد گرفت. 

برق رسانی به روستاههای زیر 10 خانوار در اولویت 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اشاره به اینکه 2573 روستای برقدار در گیلان وجود دارد تاکید کرد: تمامی روستاههای بالای 20 خانوار طبق سرشماری سال 85 ، تا سال 1389 برق دار شدند و درحال حاضر برق رسانی به روستاههای زیر 10 خانوار پس از تامین اعتبار به ترتیب اولویت و درصورت اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی  در دست اقدام است .
مهدیزاده اضافه کرد : توزیع برق گیلان در کل استان بیش از 30 هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف و 24182 دستگاه ترانسفورماتور برق دارد. 
وی در خاتمه گفت: اینشرکت در حال حاضر بيش از يک ميليون و 513 هزار مشترک دارد که از اين مقدار حدود 78 درصد کل مشترکين را ، مشترکين خانگي تشکيل مي دهند و بيشترين فراواني را در سطح استان گيلان به خود اختصاص داده اند .

ارائه خدمات بصورت غیرحضوری مهم تر از همیشه

مدیرعامل توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق دولت الکترونیک،  مشترکین محترم می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری از خدمات اینشرکت بهره مند شوند و این امر با نصب اپلیکشن "برق من" و باثبت  شماره شناسه 13 رقمی اشتراک امکان پذیر می باشد. 
وی تصریح کرد: هم استانی های گرامی می توانند اپلیکیشن برق من را  از سه طریق سایت شرکت توزیع نیروی برق گیلان و کافه بازار دانلود کرده و از مزایای این نرم افزار جامع خدمت رسان بهره مند شوند .

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها